Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
no w tym momencie to mnie wku***liscie , jak nikt nie wie jak to sie stalo to niech nie pisze takich komentarzy ! bo tylko nieliczni przy tym byli i wszystko widzieli! bedziecie po smierci oczerniac kogos komu stalo sie to przez przypadek ? to nie byla jej wina ! powtorze sie znowu , nie wiecie jak to bylo ! to nie jest tak jak tu pisza ! ona nie przebiegala ! szła do skoly i pociag towarowy szarpnął jej plecak po czym upadła i straciła przytomnosc a dalej to juz chyba wiecie jak to sie potoczylo ! ludzie ! ogarnijscie sie ku*** !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
szła do skoly i pociag towarowy szarpnął jej plecak
Czyli sugerujesz nam, że pociąg przefruną i zahaczył o jej plecak ? Na peronach jest linia przy krawędzi peronu której nie należy przekraczać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawsze zostaniesz z nami.[*] my bendziemy pamietac o tobie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wiesz dokładnie jak to się stało, i jakie były warunki, pozdrawiam .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Parę osób widziało zdarzenie i każda osoba widziała co innego? Jak to możliwe...? Nie jest to moje czepialstwo, bo chodzi o to, żeby się znalazł rzetelny świadek i powiedział jak było na prawdę, żeby można było ustalić przyczyny zdarzenia. Jakby nie było, była jej wina, niestety przykro o tym mówić ale pociąg nie zabija, a już tym bardziej umyślnie. Nikt nie skręca pociągiem. Jeżeli faktycznie pociąg ją zahaczył, to szła w skrajni, bo tak jak powyżej ktoś napisał - są wydzielone pasy, których się nie powinno przekraczać (dla głupich tłumacze, że owy zakaz nie dotyczy przy wsiadaniu/wysiadaniu do/z pociągu), więc skoro ją zahaczył, to znaczy, że szła krawędzią peronu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~~Lubelak napisał:
Czego teraz dzieci uczą w szkole, przebiegają przez jezdnie (nawet rowerem przejeżdżają ) bez rozglądania się, nie mówiąc że nikt nie uczy nastolatków żeby nie wchodzić na słupy energetyczne bo można zostać porażonym. Kiedyś w podstawówce uczyli jak się zachować na jezdni, co wolno robić, a czego nie wolno samemu, gdzie nie wchodzić A teraz czego uczą, Przyrody, Sztuki, życia niech uczą !!!
Odczep się od nauczycieli. Szkoła realizuje program nauczania zatwierdzony przez MEN. A rozsądek i rozwaga to indywidalna sprawa każdego człowieka. Zresztą dorośli też giną w wypadkach. To też wina szkoły?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda mi jej rodziców. Była bardzo ładną dziewczyną, widywałam ją czasem. Nie znałam jej blisko, ale to zdarzenie bardzo do mnie trafiło. Wyrazy współczucia dla rodziny i przyjaciół...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tego co mi wiadomo to dziewczynka w czasie tego wypadku stała tyłem za blisko wyznaczonej lini i zaczepiło ją o plecak i wciągneło... Więc nie wiem ile w tym prawdy z tym przebieganiem przez tory!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
qwerty napisał:
I bardzo dobrze!!! może w końcu to pokolenie nastoletnich nierobów zacznie myśleć
Życzę ci żebyś ty wpadł pod pociąg !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ta zmarła Sywia to ta szczupła blondynka z klasy B gimnazjum w Świdniku ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
qwerty napisał:
I bardzo dobrze!!! może w końcu to pokolenie nastoletnich nierobów zacznie myśleć [/quote] [quote name='qwerty' timestamp='1350460479' post='684612'] I bardzo dobrze!!! może w końcu to pokolenie nastoletnich nierobów zacznie myśleć
deb*** i tyle w temacie !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jacek napisał:
Czy ta zmarła Sywia to ta szczupła blondynka z klasy B gimnazjum w Świdniku ??
tak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po Pierwsze To Ona Nie Przebiegała Przez Tory tylko Przechodziła Przez Przejście Dla Pieszych Na Peron a Po Drugie To On Nie Zauważyła Pociągu I Gdy Do Niej Krzyknąłem To Zaczeła Biec Ale Nie Zdążyła Już Wiem To Bo to Wszystko Widziałem To była Moja Koleżanka Z Podstawówki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak nazywała się ta Sylwia chodzi mi o nazwisko , niestety nie ma mnie w mieście a boje sie że to moja koleżanka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ponoć była Sylwia Dec... [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znałam ją bardzo dobrze tak samo jak jek rodziców. Dzień wcześniej byłam znią na wycieczce, a następnego dnia dowiaduję się że nieżyje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może poczekajmy na opinię Prokuratury która zbada wszelkie okliczności tragediii. Jeśli na tym forum są świadkowie tragicznego zdarzenia, jeszcze nie wezwani to niech się sami zgłoszą do Prokuratury, a nie piszą posty. Szkoda tak młodego życia....niezależnie od przyczyn....Składam kondolencje i najgłębsze wyrazy współczycia Rodzicom i najbliższej Rodzinie Sylwii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sah napisał:
To ponoć była Sylwia Dec... [*]
tak to była ona
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeju tak mi szkoda tej dziewczyny. Miała jeszcze całe życie, przed sobą.... Nie znałam jej osobiście ale dużo słyszałam o jej rodzinie. Wiem że była wszystkim dla jej rodziców i była też jedynaczką. Nie wyobrażam sobie co teraz muszą przeżywać jej rodzice. Wątpie żeby się pozbierali po tym wszystkim. Nie rozumiem tylko jak można nie zauważyc pociągu ?! nie rozumiem ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta grzeczna, ułorzona i dobra dziewczynka została wezwana do lepszego życia. Tak miało być.... Serce pęka, ale nie pęknie..... Wyrazy kondolencji dla rodziny i znajomych. Pożegnało Ją wiele osób i każda zapłakała....Módlcie się za rodzinę....Zeby się odnalazła w codziennym życiu......z talim ciężarem nagłej śmierci....z tak wielką stratą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...